21 dubna, 2011

Everything is bigger on a silver screen. Damn!!Kamarádům se musí pomáhat.A jeden z těch mých se hlásil ze střední filmové školy na vysokou. A potřeboval natočit film. A protože se známe z divadla, role Jill padla na mě. Přináším Vám exkluzivní fotografie z premiéry pro štáb. 
Na premiéru svého prvního (ha ha ha) filmu mi přišlo vhodné zvolit nenápadnou síťku přes obličej, přeci jen:
 I´m you biggest fan,  I´ll follow you until you love me, you papa, paparazzi. (HA HA HA!)A ano: Je strašné slyšet se mluvit z reproduktorů a vidět se na plátně. Máte blbej hlas a jste tlustí.

Jill byla tak  trochu mrcha. Měla čtyři tatínky a nakonec dala přednost představě mamonu kariéry herečky před láskou... Nejsem jako ona. Nejsem Jill. A je trošku divné formovat svá ústa do slov, která by jinak nikdy neřekla a taky vidět, jak se tvářím, když se směji, když se falešně směji, když lžu, když nervózním, když jsem drzá a když jsem zlá.

Nejlíp jsem se sebou na plátně byla spokojená, když byl film o filmu: Ty ztřeštěné smíchy, když se tisíckrát točila jedna scéna, ty zvrásčený pohledy do reflektorů. To jsem já, tak jak se znám a jak se mám ráda.
Jill byla divná, cizí. Ale v mém těle. Na divadle je to jiné, vydaná emoce mizí a zaniká, aby se znovu narodila. Film je definitivnější.  A hlavně na divadle se nevidíte. Obdivuji se práci herců a hereček. Ale i osvětlovačů či osvětlovaček a zvuk zajišťujícím osobám, maskérkáma maskérům  a klapkám a klapáčům...

A tedy, jsem ochotnického žoldu a vyznávám se tu k lásce k němu!

Co vy?

Ale bylo to skvělý a J. se příjímačky zvládl. Gratz!

Dominantou byla síťka a ta je z H&M. Díky, díky, protože jí fakt miluju!

7 komentářů:

 1. A já bych chtěla vidět, co jsi měla pod tím kabátem ;), ale jinak jsi opět krásná!

  OdpovědětVymazat
 2. Malé černé jsem měla. Ale byla zima a spousta vjemů a málo času fotit a pózovat. :) Jinak děkuji za komentář a šaty tu určitě dostanou svůj prostor. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Týjo. Ani nevíš, jak strašně velkou radost si mi tvým komentářem udělala!! Zpříjemnila si mi celý den. Děkuji moc! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Prozraď mi, kde jsi sehnala tu síťku??!! skvělá :)

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji všem. Thank you all!

  Elfi: Koupila jsem jí v HáEmku v Palladiu ještě před Vánoci.

  OdpovědětVymazat